Doradca zawodowy

Anna Wyszkowska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz doradcą zawodowym. Ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. W trakcie szkoły odbyłam roczny staż na oddziale psychiatrycznym, młodzieżowym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Psychologia Społeczna, gdzie zrobiłam specjalizacje z Doradztwa Zawodowego oraz z Prowadzenia szkoleń.

Od prawie dziesięciu lat współpracuję z różnymi firmami, fundacjami, Ośrodkami Pomocy Społecznej, gdzie jako doradca zawodowy prowadzę konsultacje indywidualne oraz szkolenia w obszarach tj.: asertywność, komunikacja interpersonalna, radzenie sobie ze stresem, rozwój osobisty, autoprezentacja – przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Jako psycholog – psychoterapeuta swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam min: prowadząc terapię indywidualną na oddziale psychiatrycznym, młodzieżowym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu oraz w Centrum Terapeutycznym Probalans.

Jestem mamą dwójki nastolatków. Uwielbiam kontakt z naturą. Zaczytuję się w książkach, których treść zaprasza do refleksji, autorów tj. Anthony de Mello, Jorge Bucay. Uważam, że najwspanialszą przygodą, jaka może nam się przydarzać jest odnajdywanie siebie, bo będąc sobą o wiele łatwiej jest nam żyć.

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz doradztwo zawodowe.

Więcej o mnie www.psycholog-warszawa.net

 

Telefon: +48 608 716 177