Psychoterapeuci współpracujący

O mnie

Małgorzata Rakusa – Suszczewska

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, absolwentką 4 letniej, podyplomowej Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Standardy mojej praktyki potwierdza certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt.

Od dwóch lat prowadzę własną praktykę, pozostając w stałej superwizji.

Dbając o aktualność swej wiedzy i samodoskonalenie, biorę udział w szkoleniach i treningach w zakresie nowoczesnych metod i narzędzi w psychoterapii.

Jako psychoterapeuta tego humanistycznego nurtu, jestem uważna zarówno na uczucia, myśli, wzorce zachowania klienta, a także na doznania z ciała. Wierzę, że równowaga pomiędzy ciałem, duchem i umysłem pozwala nam w pełni na świadome i szczęśliwe życie. Na spotkania psychoterapeutyczne zapraszam osoby, które czują, że ich życie nie wygląda tak, jakby tego pragnęły.

Na co dzień jestem szczęśliwą mamą 9 letniej Hani i 8 letniej Basi.
Z mojego doświadczenia wiem, że psychoterapia to dobry krok w kierunku bardziej szczęśliwego i satysfakcjonującego życia!

W Pracowni Psychoterapii Dobre Więzi prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje rodzicielskie i warsztaty dla rodziców oraz warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet „Mapa Marzeń”.

Tel. 695 151 585